Донецька область, Першотравневий район

25 квітня Мангушським районним центром зайнятості був проведений Ярмарок професій

Дата: 02.05.2019 14:39

25 квітня Мангушський районний центр зайнятості провів Ярмарок професій в Стародубівській загальноосвітній школі імені Героя Радянського Союзу Г.С.Московченко  із використанням мобільного центру профорієнтації.

В заході прийняли участь учні 5 – 11 класів загальноосвітньої школи, вчителі, представники Маріупольського електромеханічного технікуму, Маріупольського професійного ліцею, Маріупольського професійного аграрного ліцею,  Першотравневого районного військового комісаріату.

«Державна служба зайнятості зичить успіхів у навчанні, обранні оптимальної професії, яка задовольнить особисті інтереси кожного та принесе користь суспільству»,- зазначила директор Мангушського районного центру зайнятості Надія Тєрьошкіна. Вона   проінформувала присутніх про особливості регіонального ринку праці, його потребах в професійному розрізі, про послуги, які надає центр зайнятості випускникам шкіл. Відзначила, що однією із головних причин молодіжного безробіття є необґрунтований, а ще частіше, і помилковий вибір професії.

Завідувачка підготовчими курсами Маріупольського електромеханічного технікуму Ірина Крамаренко, викладач Маріупольського професійного ліцею Ліна Неминуща, майстер Маріупольського професійного аграрного ліцею Володимир Кір’яков презентували професії, які готують в цих навчальних закладах. Це, насамперед. професії  тракториста-машиніста сільськогосподарського виробництва, електроенергетика, електромеханіка, слюсаря з ремонту автомобілів, машиніста автомобільного крана, маляра-штукатура, електорогазозварника та ін.

Старший лейтенант Першотравневого районного військового комісаріату  Єгор Болотов  надав інформацію щодо професії військового, можливості служити в українській армії  та отримати безкоштовну вищу освіту.

А щоб школярі реально оцінили свої можливості, визначили професійну придатність і з урахуванням цих даних обрали майбутній фах, було проведено експрес – тестування учнів профконсультантом  Іриною Соловйовою в мобільному центрі профорієнтації.

Уважно ознайомившись з результатами тестування, учні пообіцяли передати батькам рекомендації фахівців  районного центру зайнятості

Безперечно, сільським дітям потрібно більше уваги, тому слова щирої вдячності, почуті від них, стають для нас джерелом натхнення та впевненості в необхідності подальшого проведення профорієнтаційної роботи серед учнівської молоді.

Директор  Н.Тєрьошкіна

тел.0675449410