Мангушський район, Донецька область

Ми зробили перший але дуже важливий крок на шляху реформування системи охорони здоров’я

Переглядів: 289

15 червня  2018 року рішенням сесії районної ради було затверджено Статут комунального некомерційного підприємства – Мангушського центру первинної медико-санітарної допомоги. Нове медичне підприємство створено у рамках реформування охорони здоров’я первинного рівня. Функціями оновленого медичного підприємства є надання первинної, невідкладної, екстреної медичної допомоги

Ми зробили перший але дуже важливий крок  на шляху реформування системи охорони здоров’я. Реорганізація Центру надає додаткові переваги та можливості розвитку медичної галузі, а головне – можливість залучати додаткові державні кошти на медикаменти, базові клінічні дослідження та організацію надання медичної допомоги.

Депутати одностайно підтримали зазначене питання, головному лікарю Центру рекомендовано забезпечити реалізацію районної програми щодо забезпечення молодих медичних спеціалістів житлом, забезпечення амбулаторій та ФАПів медичним інструментарієм та обладнанням.