В Мангуші відкрили оновлений ЦНАП

Дата: 01.02.2019 14:37

Сьогодні, 01 лютого, в Мангуші відкрили оновлений Центр надання адміністративних послуг. Тепер громадяни можуть зручно та швидко отримати необхідні послуги. Привітливий колектив, затишок, комфорт, позитив – це все про наш ЦНАП.

На відкриття Центру сьогодні завітали народний депутат України Дмитро Лубінець, голова райдержадміністрації Дмитро Черниця та голова райради Володимир Топузов. На захід прийшли також працівники підприємств, установ, організацій району, сільські та селищні голови, мешканці району.

Наразі 150 послуг можуть отримати громадяни, які прийдуть до цієї установи. Їх кількість буде збільшуватися, вже через деякий час тут можна буде замовляти паспорти. В приміщенні є й дитяча кімната, тобто якщо батьки прийдуть з дітьми, то дорослі зможуть спокійно займатися своїми справами, а дітлахи тим часом будуть малювати або гратися іграшками.

Збудувати Центр допомогла держава за підтримки народного депутата України Дмитра Лубінця. З державного бюджету було виділено півтора мільйона гривень, 700 тис. грн. надано з районного бюджету.

«Раніше, як ми пам’ятаємо, адмінпослуги надавалися в маленьких та стареньких кабінетах, в яких громадяни могли отримати не більше 20-ти послуг. На сьогоднішній день, завдяки новітнім технологіям і допомоги держави, ми змогли зробити сучасний ЦНАП. Спеціалісти працюють вже не перший рік. В нас є сформована команда – і це головне. Дуже вдячний тим, хто допомагав, це команда Президента, Верховна Рада в особі народного депутата України Дмитра Лубінця», - зазначив голова райдержадміністрації Дмитро Черниця.