Мангушський район, Донецька область

місця стаціонарних пунктів обігріву та життєзабезпечення населення, затверджені рішенням районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на 2018-19 рр.

Переглядів: 144

З метою організації заходів щодо попередження випадків переохолодження людей, надання допомоги населенню у період низьких температур, в першу чергу малозахищеним верствам та запобігання можливим наслідкам несприятливих погодних умов зимового періоду на території Мангушського району, визначені місця стаціонарних пунктів обігріву та життєзабезпечення населення, затверджені рішенням районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Місця стаціонарних пунктів обігріву та життєзабезпечення населення, затверджені рішенням районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на 2018-19 рр.