ДНЗ «Аліса» отримала статус «Безпечний дитячий садок»

Дата: 04.02.2019 14:31

Сьогодні, 04 лютого, дитячий садок «Аліса», розташований в смт Мангуш, отримав табличку «Безпечний дитячий садок». В закладі діють камери відео спостереження, незабаром біля входу з’являться інформаційні стенди з контактними даними дільничних поліцейських, садок є повністю безпечним для наших діточок.

На заході були присутні голова райдержадміністрації Дмитро Черниця, Мангушський селищний голова Олександр Котенджи, начальник відділу освіти райдержадміністрації Надія Терентьєва, завідувач ДНЗ «Аліса» Олена Трегубенко, начальник Мангушського відділення поліції Костянтин Корольов.

«Ми бачимо, що це не просто така назва, за цим йде обов’язок дійсно надати безпеку. І ми відчуваємо сьогодні цю безпеку. На цьому ми зупинятися не маємо. Наступною повинна бути мангушська опорна школа», - зазначив очільник району.