Донецька область, Першотравневий район

Пізнавали та практикували на тренінгу з бізнес-планування в Мангушському районному центрі зайнятості

Дата: 05.06.2019 14:30

В  Консалтинговому центрі Мангушського районного центру зайнятості 5 червня відбувся черговий  тренінг щодо основ бізнес-планування.

В ньому взяли участь роботодавці, які планують створити нові робочі місця і претендують на отримання грошової компенсації, та роботодавці, які вже мають такий досвід і готові їм поділитися.

«Бути підприємцем непросто.  Сподіваємось, що за нашою допомогою ви відкриєте для себе нові можливості підприємницької діяльності», - зауважила директор районного центру зайнятості Надія Тєрьошкіна.

Тренінг пройшов в цікавій формі із застосуванням ігрових методів. Після обговорення теоретичної бази з питань компенсації, учасники охоче розповіли про власні приклади працевлаштування безробітних з подальшим отриманням компенсації. Далі роботодавці закріпили отримані знання практичними завданнями. Запрошені залишились задоволені форматом зустрічі та виразили побажання продовжити організацію таких тренінгів.