Мангушський район, Донецька область

Засідання комісій щодо додержання мінімальних гарантій в оплаті праці

Переглядів: 136

17 травня 2018 року в.о. голови райдержадміністрації Дорогань В. І. очолив спільне засідання міжвідомчої робочої групи з питань забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати на території Мангушського району та тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

У засіданні взяли участь: члени районної комісії, керівники підприємств району, які нарахували заробітну плату нижче мінімальної. Голова районних комісій Дорогань В. І. акцентував увагу на роз’ясненнях Державної служби України з питань праці виконання робіт за цивільно-правовими договорами у одного страхувальника більше року..

Згідно порядку денного розглянуті питання додержання мінімальних гарантій в оплаті праці та надані доручення щодо усунення недоліків при нарахуванні заробітної плати приватними підприємцями Мангушського району.

За результатами наради надані відповідні протокольні доручення та визначені терміни їх виконання.