Донецька область, Першотравневий район

Дата: 03.01.2019 14:29

Сьогодні, 03 січня, голова райдержадміністрації Дмитро Черниця взяв участь у засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо дій в умовах зимового періоду 2019 року, яке відбулось у режимі відео конференції.

Про стан готовності сил цивільного захисту до реагування при погіршені погодних умов доповіли: начальник ГУ ДСНС України в Донецькій області Олексій Мігрін, в.о. директора департаменту ЖКГ облдержадміністрації Ольга Соловей, директор департаменту розвитку базових галузей промисловості облдержадміністрації Артем Літвінов, в.о. директора ДП «Донецький облавтодор» Ігор Закутаєв.

Керівники місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування доповіли про функціонування штабів місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування з питань запобігання та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій в зимовий період.