Мангушський район, Донецька область

В  Консалтинговому центрі Мангушського РЦЗ 29 листопада відбувся черговий  тренінг щодо основ бізнес-планування

Переглядів: 129

В заході взяли участь начальник відділу економіки Віра Смолій, завідувач сектору організаційного забезпечення Волновахсько-Мангуського управління ГУ ДФС у Донецькій області Тетяна Бібєрдієва

Учасникам тренінгу було презентовано   проект підтримки малого та середнього бізнесу Донецької обласної державної адміністрації «Український донецький куркуль», грантові програми Данської ради у справах біженців, Чеської  неурядової гуманітарної організації «Людина в біді» та Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні за фінансової підтримки  Уряду Федеративної Республіки Німеччини. Також, присутніх було проінформовано про нові джерела отримання корисної для підприємців інформації, зокрема, це мобільний додаток «Центр розвитку підприємництва», навчальний онлайн-ресурс «Прометеус», відео-уроки зі складання бізнес-планів.

Начальник відділу взаємодії з роботодавцями  Ольга Застєнкіна  ознайомила присутніх зі станом ринку праці  Мангушського району та можливістю отримання компенсації єдиного соціального внеску у разі створення нових робочих місць, у тому числі підприємцями, які організували власну справу за сприяння державної служби  зайнятості.

З основними рекомендаціями щодо складання ефективних бізнес-планів учасників тренінгу ознайомила профконсультант Ірина Соловйова.

Провідний юрисконсульт районного центру зайнятості зосередила увагу на ризиках, які несуть працівники та роботодавці при неналежному оформленні трудових відносин та мінімізації заробітної плати.

Присутні на заході  представники роботодавців СФГ « Орион», СФГ «Троян-Агро», ТОВ «Новоторг», СФГ «Чистые пруды»  мали змогу оцінити бізнес можливості та комерційну життєздатність власних ідей. Виконали практичні вправи з прогнозування витрат та аналізу беззбитковості.

Мангушський районний центр зайнятості