100-річчя проголошення Акту Злуки

Дата: 22.01.2019 14:28

Сьогодні з нагоди 100-річчя проголошення Акту Злуки УНР і ЗУНР (День Соборності України) в районному Будинку культури відбулись урочисті заходи. Присутні знайомилися з тематичними виставками, малюнками дітей. В залі Будинку культури відбувся показ документального фільму про Акт Злуки та святковий концерт, де вокалісти з усього району радували гостей українськими піснями.

До залу із словами привітань звернулися голова райдержадміністрації Дмитро Черниця, голова райради Володимир Топузов та помічник народного депутата України Дмитра Лубінця Павло Лінник.

Під час заходу були окреслені найважливіші віхи в історії нашої держави та названі знаменні постаті, що навічно вкарбувалися в життєву спадщину української нації.

День Злуки - це усвідомлення того, що тільки в єдності сила. Лише сильна держава і сильна влада можуть уберегти націю від служіння чужим інтересам.
Зі святом!
Слава Україні!