Засідання районної комісії ТЕБ та НС від 08.02.2019

Дата: 08.02.2019 14:26

08 лютого 2019 року відбулосm засідання районної комісії ТЕБ та НС під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Дороганя Володимира Ілліча. У засідання взяли участь керівники підприємств, організацій та установ району.

На порядку денному розглянули наступні питання:

1. Про  проведення технічної інвентаризації захисних споруд цивільного захисту (далі ЗСЦЗ), перевірки готовності ЗСЦЗ до використання за призначенням та стану списання ЗСЦЗ.

2. Про затвердження  складу робочої групи з перевірки стану гідротехнічних споруд (далі ГТС) та плану – графіку обстеження ГТС.

3. Про затвердження Плану основних заходів цивільного захисту району та Плану заходів з пропуску льодоходу, повені, паводків у 2019 р.

4. Про підготовку пунктів базування маломірних плавзасобів до  початку навігації 2019 року.

5. Про визначення місць масового відпочинку людей на водних об’єктах району.

По закінченні наради сільським та селищним головам були надані доручення щодо визначення місць відпочинку населення на водних обєктах та пунктів базування маломірних плавзасобів.