Мангушський район, Донецька область

Вітаємо з днем рятівника України!

Переглядів: 124

17 вересня в районному Будинку культури відбулись урочисті заходи з нагоди відзначення Дня рятівника. Привітати працівників такої потрібної і важливої професії завітали голова Мангушської РДА Дмитро Черниця, заступник голови районної ради Світлана Олефір, Ялтинський селищний голова Дмитро Мінаєв, секретар Мангушської селищної ради Наталія Паршина. Помічник народного депутата України Дмитра Лубінця Павло Лінник.

Кожен день, кожної години, у будь-яку пору року та час доби рятівники і пожежники ризикують власним життям. Вони завжди готові якнайшвидше допомогти тим, хто найбільше потребує невідкладної допомоги. За проявлений професіоналізм, сумлінне виконання службових обов’язків та з нагоди Дня рятівника подяки райдержадміністрації та районної ради отримали найкращі працівники галузі.

Зі святом, шановні рятівники! Бажаємо вам міцного здоров'я, всіляких гараздів та побільше життєвих благ і якомога менше тривожних викликів. Нехай мир і злагода панують у ваших родинах!