A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Мангушська Районна Державна Адміністрація
Донецька область, Мангушський район

Грантовий конкурс ПРООН за напрямами громадська безпека, соціальна згуртованість та доступ до правосуддя

Дата: 07.06.2019 14:26
Кількість переглядів: 237

Відділ економіки Мангушської райдержадміністрації повідомляє, що в рамках Програми ООН із відновлення та розбудови миру оголошено Грантовий конкурс за напрямами громадська безпека, соціальна згуртованість та доступ до правосуддя для неурядових організацій Донецької та Луганської областей.

Загальна стратегія конкурсу полягає у застосуванні орієнтованого на громаду підходу для забезпечення громадської безпеки,  соціальної згуртованості та доступу до правосуддя. Його метою є сприяння досягненню таких цілей, як (1) зміцнення особистої та громадської безпеки, (2) посилення соціальної згуртованості в громадах, та (3) покращення доступу до правосуддя, в першу чергу в районах, що найбільше постраждали від конфлікту на сході України, (4) впровадження ініціатив з соціального, освітнього, громадського розвитку, адвокації та лідерства, спрямованих на вирішення актуальних проблем в громадах, беручи до уваги потреби й інтереси жінок та чоловіків з виявлених вразливих груп. 

        З умовами проведення конкурсу можна ознайомитись за посиланням: http://www.ua.undp.org/content/ukraine/uk/home/get-involved/call_for_NGOs_community_security_access_to_justice_social_cohesion.html?cq_ck=1559295913970.

Повний аплікаційний пакет повинен бути поданий до 12:00  21 червня 2019 року.

 

       Запрошуємо громадські та благодійні організації Мангушського району взяти участь у грантовому конкурсі!

 

            Відділ економіки

            Мангушської райдержадміністрації 2-43-62

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора