Мангушська Районна Державна Адміністрація

Донецька область, Мангушський район

ОЛЕКСАНДР КУЦЬ ПРИВІТАВ ШКОЛЯРІВ ІЗ ВІДКРИТТЯМ ОПОРНОЇ ШКОЛИ ТА ЗІГРАВ З НИМИ У ФУТБОЛ

Дата: 19.10.2018 14:25
Кількість переглядів: 280

19 жовтня в смт Мангуш урочисто відкрили оновлену опорну школу. Із святом учнів, педагогічний колектив, батьків, місцевих мешканців привітали почесні гості - голова облдержадміністрації, керівник військово-цивільної адміністрації Олександо Куць та народний депутат України Дмитро Лубінець. З визначною подією присутніх вітали також голова Мангушської РДА Дмитро Черниця та голова районної ради Володимир Топузов. На заході були присутні голови райдержадміністрацій, районних рад, сільські та селищні голови.

Майже півсотні школярів сіли сьогодні за свої гарні нові парти у сучасних класах. В нашій опорній школі є все необхідне для дітлахів – інтерактивні дошки, мікроскопи, планшети, швейні машинки, а головне – тепла й радісна атмосфера. Посмішки не сходили з облич школярів, їх батьків та педагогів. На ремонт та обладнання з обласного бюджету витратили близько 37 млн грн. Наша школа – це вже сімнадцята опорна школа на Донеччині.

Після урочистого відкриття опорної школи учні показали свої досягнення не тільки у навчанні, а ще й в спорті. З рахунком 3:2 вони перемогли у футбольному поєдинку команду представників влади.

Участь у змаганнях взяли голова облдержадміністрації Олександр Куць, народний депутат України Дмитро Лубінець, голова Мангушської РДА Дмитро Черниця, голова Нікольської РДА Олег Решетняк, голова Волноваської райдержадміністрації Дмитро Такаджи, перший заступник голови Великоновосілківської РДА Олександр Алчієв, проректор з науково-педагогічної роботи МДУ Микола Трофименко, а також відомий український футболіст Владислав Ващук.

«Радий за дітей та їхні успіхи. Переконаний, що у оновленій школі вони зможуть максимально розкрити свій потенціал - у навчанні та спорті», зазначив голова облдержадміністрації Олександр Куць.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора