В с. Покровське відкрили філію Мангушського РЦССДМ

Дата: 01.03.2019 14:25

Сьогодні, 01 березня, за підтримки райдержадміністрації, Покровської сільської ради, депутатського корпусу Покровської сільської ради в с. Покровське урочисто відкрили філію Мангушського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (РЦССДМ). Участь у відкритті взяли голова райдержадміністрації Дмитро Черниця, Покровський сільський голова Леонід Супрун, керівник Мангушського РЦССДМ Альона Чіпчева, місцеві активісти.

Очільник району звернувся до присутніх із привітальним словом та побажав працівникам плідної роботи. Ця велика подія була освячена отцем Уаром, який представляє Українську Православну Церкву.

Центр спрямований на надання допомоги найуразливішим верствам населення. Кожна родина зможе отримати тут комплекс соціальних послуг.