Мангушський район, Донецька область

Мешканець Ялти завоював чемпіонський титул

Переглядів: 146

З 3 по 9 вересня в м. Потчефструм (Південно-Африканська республіка) пройшов чемпіонат світу з пауерліфтингу серед юніорів, юніорок, юнаків та дівчат. В ньому приймав участь і наш земляк – мешканець смт Ялта Владислав Чорний. На змаганнях атлет технічно та впевнено двічі оновив світовий рекорд серед юніорів у присіданні, який тепер становить 343 кг! У жимі лежачи він зафіксував 190 кг, а 295 кг у тязі принесли Владиславу титул чемпіона світу у сумі триборства - 828 кг. Цей показник тепер є рекордом України серед юніорів.

Сьогодні, 11 вересня, голова Мангушської РДА Дмитро Черниця разом із заступником голови РДА Володимиром Дороганем та мешканцями району зустріли наших спортсменів із тривалої подорожі. Очільник району привітав Владислава та його тренера, президента федерації пауерліфтингу у Донецькій області Івана Збандута з перемогою та вручив подяки. Дмитро Васильович побажав спортсменам наснаги, удачі та підкорення нових спортивних висот.