Мангушський район, Донецька область

Участь у робочій нараді з проблемних питань упорядкування документів в місцевих загальних судах

Переглядів: 98

18 грудня 2018 року в архівному відділі Маріупольської міської ради проведено робочу нараду з питань організації упорядкування документів та  підготовки і передавання документів місцевих загальних судів  на зберігання.

В роботі взяли участь начальник архівного відділу Мангушської райдержадміністрації Кудрявцева М.Г., представники районних судів м.Маріуполя, Першотравневого та Володарського районних судів Донецької області.

Під час проведення наради розглянуті проблемні питання щодо проведення експертизи цінності документів, складання описів справ, порядок передавання документів на зберігання в архівні установи та правонаступнику.