Про конкурс грантів ПРООН

Дата: 07.06.2019 14:24

Відділ економіки Мангушської райдержадміністрації повідомляє, що ІСАР Єднання  за фінансової підтримки Програми ООН із відновлення та розбудови миру оголошено конкурс грантів по напрямкам:

1. ЗМІЦНЕННЯ ОСОБИСТОЇ ТА ГРОМАДСЬКОЇ БЕЗПЕКИ

2. ПОСИЛЕННЯ СОЦІАЛЬНОЇ ЗГУРТОВАНОСТІ

3. ПОКРАЩЕННЯ ДОСТУПУ ДО ПРАВОСУДДЯ

4.  ПІДТРИМКА ВЗАЄМОДІЇ ПОЛІЦІЇ І НАСЕЛЕННЯ НА ЗАСАДАХ ПАРТНЕРСТВА

Фінансування в межах цього конкурсу грантів буде надано за підтримки Міністерства закордонних справ Данії, Європейського Союзу та Швейцарського агентства з розвитку та співробітництва.

Максимальна сума гранту, на яку зможуть претендувати учасники конкурсів залежить від тематики конкурсу та спрямованості проекту:

• базові проекти без інфраструктурної складової - 87000,00 гривень;

• інфраструктурні проекти – 174 000,00 гривень.

Реєструватися можна за посиланням   http://ednannia.ua/news/nashi-novini/12033-isar-yednannia-oholoshuie-4-novi-konkursy-hrantiv?fbclid=IwAR30YIby_e7wjKDvpZBIty7LVPsw01ljWgKC_cCkKFhRZ71InRLjw4bLCbc.

Останній день прийому проектних пропозицій 25 червня 2019 року, 23:59.

Запрошуємо громадські та благодійні організації Мангушського району взяти участь у конкурсі грантів!

Відділ економіки Мангушської райдержадміністрації