Донецька область, Першотравневий район

Конкурсною комісією Мангушської районної державної адміністрації 22 травня 2019 року було проведено конкурс на заміщення вакантних посад державної служби

Дата: 22.05.2019 14:24

Конкурс проводився на заміщення  вакантної посади завідувача сектору з питань внутрішньої політики райдержадміністрації.

До конкурсу було допущено двох кандидатів, один з яких не приймав участі.

Комісією, на чолі з начальником відділу управління персоналом та з питань організаційної і контрольної роботи райдержадміністрації                Нікольченко І.М., були чітко дотримані всі вимоги Закону України «Про державну службу» та постанови Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року № 246 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби».

За результатами тестування Національного агентства України з питань  державної служби, розв’язання ситуаційних завдань та співбесіди один з кандидатів на заміщення вакантної посади успішно пройшов конкурсний відбір та рекомендований конкурсною комісією керівнику апарату райдержадміністрації для призначення.

Конкурс проведений з метою залучення на державну службу висококваліфікованих спеціалістів