Мангушська Районна Державна Адміністрація

Донецька область, Мангушський район

Повідомлення ініціативної групи з підготовки установчих зборів щодо початку формування нового складу громадської ради при Мангушській райдержадміністрації на 2019-2021 роки.

Дата: 17.05.2019 14:22
Кількість переглядів: 439

Постановою Кабінету   Міністрів  України  від  3  листопада  2010  року

№ 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» затверджено Порядок формування  та діяльності громадських рад при центральних органах виконавчої влади та місцевих державних адміністраціях.

 

Громадська рада при Мангушській райдержадміністрації (далі – Громадська рада) є постійно діючим колегіальним виборним консультативно-дорадчим органом, утвореним для забезпечення участі громадян в управлінні державними справами, здійснення громадського контролю за діяльністю органів виконавчої влади, налагодження ефективної взаємодії вказаних органів з громадськістю, урахування громадської думки при формуванні та реалізації державної політики.

 

До складу Громадської ради можуть бути обрані представники громадських, релігійних, благодійних організацій, професійних спілок, асоціацій, організації роботодавців, недержавних засобів масової інформації та інших підприємницьких товариств і установ, легалізовані відповідно з законодавством України (далі – інститут громадського суспільства).

 

Склад Громадської ради формується на установчих зборах шляхом рейтингового голосування  за кандидатури, які добровільно заявили про бажання брати участь у роботі Громадської ради та внесені інститутами громадянського суспільства.

 

Кількісний склад Громадської ради визначається установчими зборами. Строк повноважень складу Громадської ради – два роки (2019-2021 роки).

 

До кладу Громадської ради може бути обрано не більше ніж по одному представнику від кожного інституту громадянського суспільства.

 

Членство в Громадській раді є індивідуальним.

 

7  травня 2019 року розпорядженням голови Мангушської райдержадміністрації Д. В. Черницею створено ініціативну групу при райдержадміністрації з підготовки установчих зборів для формування нового складу Громадської ради на 2019-2021р. в складі 5 осіб (далі – Ініціативна група).

Склад Ініціативної групи:

Смолій

Микола Васильович

 

 

Шиян

Оксана Вікторівна

Голова ініціативної групи,

голова райкому профспілки працівників агропромислового комплексу

 

секретар ініціативної групи,

представник громадської організації «Азовський патріот»

 

 

 

Мурза

Галина Вікторіна

 

Бурназова

Ганна Василівна

 

Мануілов

Володимир Іванович

заступник голови райдержадміністрації

 

 

головний спеціаліст сектору з питань внутрішньої-політики райдержадміністрації

 

представник громадської організації «Православне козацьке військо»

 

Для участі в установчих зборах  до  Ініціативної  групи  в термін до 03 червня 2019 року інститутами громадянського суспільства  подається заява в паперовому вигляді у довільній формі, підписана уповноваженою особою керівного органу інституту.

 

До заяви додаються:

 

рішення про делегування представника для участі в установчих зборах, прийняте у порядку, встановленому установчими документами інституту громадянського суспільства, яке одночасно підтверджує кандидатуру на обрання до складу Громадської ради;

заява делегованого представника інституту громадянського суспільства з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України “Про захист персональних даних”, підписана ним особисто;

біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства із зазначенням його прізвища, імені, по батькові, числа, місяця, року і місця народження, громадянства, посади, місця роботи, посади в інституті громадянського суспільства, відомостей про освіту, наявність наукового ступеня, трудову та/або громадську діяльність, контактної інформації (поштової адреси, номера телефону, адреси електронної пошти (за наявності);

відомості про результати діяльності інституту громадянського суспільства (проведені заходи, дослідження, надані послуги, реалізовані проекти, виконані програми, друковані видання, подання відповідному органу виконавчої влади письмових обґрунтованих пропозицій і зауважень з питань формування та реалізації державної, регіональної політики у відповідній сфері та інформування про них громадськості, річний фінансовий звіт (за наявності) тощо) протягом шести місяців до дати оприлюднення органом виконавчої влади повідомлення про формування складу громадської ради;

відомості про місцезнаходження та адресу електронної пошти інституту громадянського суспільства, номер контактного телефону;

мотиваційний лист делегованого представника інституту громадянського суспільства, в якому наводяться мотиви бути обраним до складу Громадської ради та бачення щодо роботи у такій раді;

фото делегованого представника інституту громадянського суспільства, а також посилання на офіційний веб-сайт інституту громадянського суспільства, сторінки у соціальних мережах (за наявності).

 

Заяви та документи приймаються на електронну адресу shiyanoksana73@gmail.com, та в паперовому вигляді за адресою: смт. Мангуш, 87400, пр.-т Миру 72, Мангушська райдержадміністрація кабінет № 215.

 

Прийом заяв та документів для участі в установчих зборах від громадських, релігійних, благодійних організацій, професійних спілок, асоціацій, організації роботодавців, недержавних засобів масової інформації та інших підприємницьких товариств і установ, легалізованих відповідно з законодавством України припиняється 03 червня 2019 року о 15.00 годині.

 

Установчі збори для формування нового складу Громадської ради планується провести 03 липня 2019 року о 14.00 годині (місце проведення установчих зборів буде оприлюднене після закінчення прийому заяв).

                                                                                      

Для отримання більш детальної інформації  звертайтеся за телефоном - 0983303233 Шиян Оксана Вікторівна – секретар ініціативної групи або особисто до  уповноваженої особи від ініціативної групи Бурназовій Ганні Василівні, головнму спеціалісту сектору з питань внутрішньої   політики   Мангушської    райдержадміністрації    за    адресою: смт. Мангуш, 87400, пр.-т Миру 72, кабінет № 215.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора