Зустріч із ліквідаторами наслідків аварії на ЧАЕС Мангушського району

Дата: 07.12.2018 14:21

Сьогодні, 07 грудня 2018 року, в районному Будинку культури відбулась зустріч керівництва району з ліквідаторами наслідків на Чорнобильській АЕС. Були присутні голова Мангушської РДА Дмитро Черниця, голова районної  громадської організації «Союз Чорнобиль» Іван Аврамов, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники підприємств, установ, організацій району, сільські, селищні голови.

Перед тим як розпочати засідання присутні вшанували загиблих ліквідаторів хвилиною мовчання.

Головні питання, що турбували чорнобильців, - це пільговий проїзд в громадському автотранспорті, оплата комунальних послуг за пільговим тарифом, перерахування пенсій тощо. За всіма  питаннями були надані роз’яснення, окремі взяті на контроль. Надані доручення щодо написання листів до народного депутата України Дмитра Лубінця та облдержадміністрації щодо надання допомоги в деяких питаннях.