Мангушська Районна Державна Адміністрація

Донецька область, Мангушський район

Сприяємо підприємницькій ініціативі

Дата: 31.01.2019 14:20
Кількість переглядів: 179

З метою підтримки підприємницьких ініціатив та покращення рівня обізнаності населення  30 січня  Мангушський районний центр зайнятості провів черговий тренінг щодо основ бізнес – планування  для осіб, які планують створити власний бізнес або прагнуть взяти участь у конкурсних відборах грантовій програми «Український донецький куркуль». Учасниками заходу були роботодавці, безробітні особи  які перебувають на обліку у службі зайнятості,  а також соціальні партнери . 

 

Консультаційне засідання відкрила юрисконсульт Людмила Вебер, ознайомивши присутніх з можливістю взяти участь у проекті «Український донецький куркуль», детально зупинилась на вимогах до бізнес- проектів та моментах, які заважають їх успішному захисту. Акцентувала увагу на тому, що для перемоги у проекті важливо розвиватися в напрямках діяльності, які є пріоритетними для місцевого ринку, принесуть суспільну та економічну користь і важливо віднайти саме свою ринкову нішу. 

 

Профконсультант Ірина Соловйова зосередила увагу присутніх на важливій ролі у сприянні розвитку підприємницьких ініціатив новітніх технологйї. Вона надала інформацію щодо он-лайн додатоку «Центр Розвитку Підприємництва» на основі системи Android, який надає змогу оперативно в інтерактивному режимі отримати будь-яку інформацію щодо розвитку підприємництва, переглянути актуальну інформацію про можливість дистанційного навчання, тощо.

Начальником відділу економіки Вірою Смолій, податківцем Тетяною Бібєрдієвою були надані присутнім індивідуальні консультації щодо ефективного впровадження бізнес-ідеї, написання бізнес-плану, супроводження вже існуючого бізнесу.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора