Тренінг щодо основ бізнес-планування

Дата: 25.04.2019 14:20

В  Консалтинговому центрі Мангушського районного центру зайнятості   24 квітня відбувся черговий  тренінг щодо основ бізнес-планування.

«Підприємництво — це такий тип господарювання, який базується на інноваційному поводженні власників підприємства, на умінні знаходити і використовувати ідеї, утілювати їх у конкретні підприємницькі проекти», - зазначила директор Мангушського районного центру зайнятості  Надія Тєрьошкіна.

Під час заходу майбутні та діючі підприємці отримували відповіді на питання, пов’язані з податками, від співробітника Волновахсько-Мангуського управління ГУ ДФС у Донецькій області Тетяни Бібєрдієвої.  Начальником відділу економіки Вірою Смолій були надані фахові рекомендації, поради та застереження щодо державної реєстрації підприємництва, вибору системи оподаткування, сплати ЄСВ від моменту реєстрації.