16 квітня відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини

Дата: 18.04.2019 14:18

Чимало можна домогтися строгістю, багато чого - любов'ю, але найбільше - знанням справи і справедливістю, незважаючи на особи.

Й.Гете

16 квітня під головуванням заступника голови Мангушської райдержадміністрації Мурзи Г.В. відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини. На розгляд комісії виносилось ряд питань, зокрема про призначення опікунів над дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування, про створення  прийомної сім’ї та влаштування до неї на виховання та спільне проживання  дитини, позбавленої батьківського піклування, про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, та інші. Всього було розглянуто 16 питань, які потребували колегіального вирішення.

При винесенні рішення головуюча комісії наголосила на необхідності забезпечення права кожної дитини мати родину та пріоритетність на виховання її в сім’ї. З кожного питання прийняті конструктивні рішення в інтересах дітей і взяті на контроль до їх повного виконання.