A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Мангушська Районна Державна Адміністрація
Донецька область, Мангушський район

Нарада стосовно проходження реаліалізації проектів у Мангушському районі

Дата: 04.07.2018 17:18
Кількість переглядів: 239

04 липня 2018 року голова Мангушської райдержадміністрації Черниця Д.В. провів робочу нараду стосовно проходження реаліалізації проектів у Мангушському районі.

На нараді були присутні заступник директора департаменту капітального будівництва Панасенко О.А., інженер технічного нагляду за проектами Дударев М.Г., головний архітектор проектів Голуненко В.Г., начальник будівельного майданчику у опорній школі Масалітін М.С., начальник будівельних майданчиків по водоровідним мережам у с. Стародубівка та с. Дем’янівка Водзінський О.В., перший заступник голови райдержадміністрації Дорогань В.І., керівник апарату райдержадміністрації Сиротина В.С., заступник голови Мангушської районної ради Оліфір С.В., начальник відділу освіти Терентьєва Н.І., в.о начальника відділу містобудування, архітектури та з питань ЖКГ Соловцова О.І.

На порядку денному розглядалось 3 питання. Першим питанням було реалізація проекту «Реконструкція будівлі опорної Мангушської ЗОШ I-III ступенів №1, розташованої за адресую: Донецька область, смт. Мангуш, вул. Горького, буд. 62 (термомодернізація)». З даного питання доповів директор департаменту капітального будівництва Панасенко О.А., котрий запевнив що всі будівельні роботи проходять згідно графіку та відкриття нової школи планується 1 вересня 2018 року.

Другим та третім питанням було обговорювались про реалізацію проекту «Будівництво водоводу технічної води у с. Дем’янівка Комишуватської с/р 7 км» та реалізацію проекту «Капітальне будівництво водопровідної мережі с. Стародубівка 4,0 км». З даного питання доповів начальник будівельних майданчиків по водоровідним мережам у с. Стародубівка та с. Дем’янівка Водзінський О.В. У своїй доповіді він зазначив що роботи по прокладенню водопровідних мереж ідуть згідно графіку і закінчення у с. Дем’янівка плануеться на 31 липня 2018 року а у с. Стародубівка на 31 серпня 2018 року.

За результатами наради були надані відповідні доручення керівникам підприємств, служб, організацій які причетні до реалізації проектів.

Сектор з питань внутрішньої політики Мангушської РДА« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора