Донецька область, Першотравневий район

«День громади» в смт Мангуш

Дата: 28.11.2018 16:18

З метою сприяння громадянам у вирішенні проблемних питань за місцем їх проживання та згідно з планом роботи райдержадміністрації 28 листопада 2018 року в смт Мангуш було організовано та проведено «День громади».

В заході взяли участь в.о. голови Мангушської райдержадміністрації Володимир Дорогань, Мангушський селищний голова Олександр Котенджи, начальники структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники районних служб, працівники райдержадміністрації, редакція районної газети «Сельская новь».

В ході проведеного заходу Олександр Котенджи доповів про виконання плану економічного та соціального розвитку смт Мангуш за 2018 рік. Володимир Дорогань довів до відома громади щодо перспективного плану розвитку території району на 2019-21рр.

Також мешканці смт Мангуш озвучили найбільш гострі проблеми: щодо ремонту дороги на перехресті вул..Апатова/вул.Чкалова (надано доручення Мангушському селищному голові внести дане питання до плану соцекономрозвитку смт Мангуш на 2019 рік); щодо капітального ремонту багатоповерхових будинків (надані роз’яснення на місці); щодо відсутності електропостачання в період несприятливих погодних умов (надані роз’яснення на місці).