Мангушський район, Донецька область

Співпраця центру зайнятості з районним відділом державної виконавчої служби

Переглядів: 102

23 квітня відбулась робоча зустріч фахівців Мангушського районного центру зайнятості та представників Мангушського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Донецькій області .

Основною метою зустрічі було обговорення напрямів організації та проведення спільних заходів, спрямованих на сприяння зайнятості осіб, які мають майнові зобов’язання за рішеннями суду, інших органів, в тому числі осіб, які мають заборгованість зі сплати аліментів та стосовно яких відкрито виконавче провадження в органах державної виконавчої служби.

У результаті обговорення досягнуто домовленість про коригуваня спільної роботи районного відділу державної виконавчої служби та районного центру  зайнятості у цьому напрямку.

Зустріч відбулась у рамках Меморандуму про співробітництво, який підписаний 21 січня 2019 року між Державною службою зайнятості (Центральним апаратом) та Міністерством юстиції України.