Мангушський район, Донецька область

Орієнтуємо на службу в Збройних Силах України

Переглядів: 74

Осіннє свято Покрови встановлено на честь Божої Матері та виникло ще в Х столітті у  Візантії.  Це свято посідає почесне місце серед шанованих і значущих свят на Україні.

Напередодні свята 10 жовтня Мангушським районним центром зайнятості та Першотравневим районним військовим комісаріатом в Мангушському районному Будинку культури  було проведено семінар  «Військова служба за контрактом -  впевнене майбутнє», спрямований на підбір кандидатів серед незайнятого населення для проходження військової служби за контрактом, в якому взяли участь 22 безробітних, перебуваючих  на обліку в  районному центрі зайнятості.

Захід проводився в рамках виконання спільної угоди про співпрацю між Мангушським районним центром зайнятості та Першотравневим районним віськовим комісаріатом. В роботі семінару взяли участь: районний військовий комісар Андрій Скляров та діловод відділення комплектування Ірина Матюшкіна

Директор районного центру зайнятості Надія Тєрьошкіна, розпочавши захід, проінформувала про стан ринку праці в районі і  підкреслила, що служба за контрактом є гарною альтернативою зайнятості безробітних, оскільки  в військових частинах є потреба  в водіях, артилеристах, танкістах, кухарях, діловодах та інших військових спеціальностях, забезпечено високий рівень заробітної плати.

Представники районного військового комісаріату проінформували  учасників семінару про умови прийняття на військову службу за контрактом у Збройні Сили України, оплату праці, додаткові грошові виплати і винагороди, щорічні і додаткові відпустки, соціальні гарантії та визначені чинним законодавством пільги та компенсації. Торкнулися можливості вступу до вищих навчальних закладів  Міністерства оборони та військових навчальних підрозділів під час служби.

Особливу увагу районний військовий комісар Андрій Скляров приділив питанням оборони країни, захисту її цілісності та незалежності, вшануванню мужності й героїзму захисників незалежності й територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприянню подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві.

Усі бажаючі отримали індивідуальні консультації представників Першотравневого райвійськкомату.

Такі заходи будуть продовжуватись, оскільки військова служба за контрактом допоможе вирішити проблему працевлаштування та відстояти право українського народу на свободу та незалежність, гідність і справедливість та європейські цінності.