Нарада щодо будівництва мелекінської дороги

Дата: 07.11.2018 14:12

07 листопада голова райдержадміністрації Дмитро Черниця провів робочу нараду щодо будівництва дороги в с. Бурякова Балка Мелекінської сільської ради.

На нараду було запрошено начальника Служби автомобільної дороги у Донецькій області Макогона І.В., голову Мангушської районної ради Топузова В.Г., помічника народного депутату України Д.Лубінця Лініка П.В., Мелекінського сільського голову Поповича В.П., начальника відділу у Мангушському районі Держгеокадастру ГУ у Донецькій області Прилипко О.І., начальника відділу містобудування, архітектури та з питань житлово-комунального господарства райдержадміністрації Цапі Г.Д., в.о. завідувача юридичного сектору райдержадміністрації Хоружа А.С.

У зв’язку з тим, що на нараду не прибули представники керуючого складу Служби автомобільних доріг у Донецькій області - замовника та розпорядника коштів на будівництво автомобільної дороги - було прийнято рішення про перенесення наради.