Долучайтесь до розробки Стратегії розвитку Донеччини!

Дата: 20.04.2019 14:10

Відділ економіки Мангушськоїрайдержадміністрації  інформує, що в області починаючи з січня 2019 року розпочато роботу щодо формування Стратегії розвитку Донецької області на період до 2027 року.

Департамент економіки облдержадміністрації прагне зробити цей процес максимально відкритим та врахувати інтереси більшості мешканців області, у зв’язку  з цим облдержадміністрацією спільно з представниками бізнесу, науки та міжнародних організацій розроблено опитувальну анкету з метою виявлення проблем, що турбують населення та визначення пріоритетів для забезпечення економічного зростання та комфортного життя в нашому регіоні.

Запрошуємо мешканців Мангушського району долучитися до розробки Стратегії та заповнити електронну версіюанкети  за посиланням:

Просимо приділити кілька хвилин та відповісти на питання цієї анкети.

Це допоможе означити проблеми, що турбують населення, а також визначити пріоритети для забезпечення економічного зростання та комфортного життя в нашому регіоні.

Відділ економіки райдержадміністрації  2-43-62