Мангушська Районна Державна Адміністрація

Донецька область, Мангушський район

В Донецькій облдержадміністрації відбулось засідання колегії

Дата: 27.12.2018 14:09
Кількість переглядів: 233

27 грудня в Донецькій облдержадміністрації відбулось засідання колегії під головуванням керівника Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Олександра Куця. В заході взяв участь голова Мангушської райдержадміністрації Дмитро Черниця.

Під час заходу обговорювали підсумки роботи системи соціального захисту населення області за 2018 рік та основні напрями роботи на 2019 рік, розвиток первинного рівня медичної допомоги у Донецькій області, а також план заходів на 2019 рік з реалізації Програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді у Донецькій області на 2016-2020 рр.

Голова Донецької облдержадміністрації зазначив, що з початку 2019 року всі зусилля керівників населених пунктів та обласної влади повинні бути направлені на поліпшення життя мешканців.

«З початку нового року перед керівниками області, міст та районів стоїть найважливіше завдання – забезпечити належні умови проживання для їх мешканців. В першу чергу, ми повинні реалізувати планові заходи. Особливу увагу приділити сплаті за водопостачання в населені пункти, оснащення інфраструктурних об’єктів засобами інклюзивності, оснащенню медичних закладів», – зауважив Олександр Куць.

На засіданні також вручили дипломи, подяки та сертифікати переможцям конкурсу журналістських робіт імені Александрова, заслуженим працівникам обласних підприємств.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора