Ракетний аргумент Об'єднаних сил

Дата: 18.03.2019 14:08

Відповідно до Мінських домовленостей, яких Україна послідовно дотримується, таке озброєння, як тактичні ракетні комплекси "Точка У", знаходяться у районах відведення на великій відстані від лінії зіткнення. Це й недивно, адже дальність ведення вогню такого ракетного комплексу складає 120 кілометрів.

Втім, проведені нещодавно тренування в одному з ракетних підрозділів, що входить до складу Об'єднаних сил, довели, що для українських ракетників немає нічого неможливого: вони здатні швидко вийти у завданий район, розгорнутися у бойовий порядок та виконати пуск ракет по цілям. Поки що – умовним, але в разі необхідності ракети летітимуть у реальні цілі, адже Об'єднані сили прикриті надійним ракетним щитом.

За інформацією Операції об'єднаних сил