Мангушська Районна Державна Адміністрація

Донецька область, Мангушський район

Ярмарок професій у селі Мелекіне

Дата: 08.11.2018 14:08
Кількість переглядів: 260

7 листопада  у селі Мелекіне  фахівці Мангушського  районного центру зайнятості провели Ярмарок професій для молоді із застосуванням мобільного центру професійної орієнтації.

Учасниками акції стали  учні 7-11 класів Мелекінської  загальноосвітньої школи, вчителі та представники учбових закладів міста Маріуполь.

Представники навчальних закладів презентували професії та спеціальності, за якими можна отримати освіту. Найбільше учнів цікавили професії    перукар-модельєр, кухар, водій автотранспортних засобів, інженер з транспорту, психолог, журналіст, економіст з міжнародної економіки, юрист, педагог, кравець.

Під час проведення ярмарку підлітки мали змогу пройти тестування та отримати індивідуальну консультацію і поради  фахівців служби зайнятості щодо професійного вибору та шляхів самореалізації. Діти із цікавістю розглядали відповідні інформаційні матеріали, активно розпитували представників навчальних закладів про порядок надання документів,  вступ до ВНЗ або ПТНЗ, дізнавались перелік предметів, за якими необхідно скласти зовнішнє тестування для вступу на певні відділення.

Всі учасники погодились, що спільна співпраця з організації і проведення ярмарку вакансій була плідною, партнери домовились про подальшу спільну реалізацію подібних заходів у майбутньому.

Мангушський районний центр зайнятості


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора