Мангушський район, Донецька область

у Волновасі відбулось спільне засідання Рад регіонального розвитку

Переглядів: 116

22 грудня в м. Волноваха відбулось спільне засідання Рад регіонального розвитку Мангушського, Нікольського та Волноваського районів, яке провів народний депутат України Дмитро Лубінець. В Раді взяли участь голова Мангушської райдержадміністрації Дмитро Черниця, голова Волноваської райдержадміністрації Дмитро Такаджи, голова Нікольської райдержадміністрації Олег Решетняк, голова Мангушської райради Володимир Топузов, директор ДП «Ілліч-Агро Донбас» Руслан Мазуренко, працівники райдержадміністрацій, районних рад, сільські та селищні голови.

На початку засідання Дмитро Лубінець доповів про соціально-економічний розвиток 60-го округу за 2018 рік. Голови райдержадміністрацій презентували свої стратегії розвитку районів до 2021 року. Слід зазначити, що голова облдержадміністрації Олександр Куць слідкував за подіями засідання через он-лайн трансляцію та зазначив, що йому дуже сподобалась доповідь нашого очільника району.

Голова райдержадміністрації Дмитро Черниця чітко поставив задачу – зробити Мангушський район квітучим та найсучаснішим. Дмитро Васильович представив проекти щодо розвитку сільського господарства, створення та розвитку санаторно-курортних комплексів, будівництва транспортного вузлу, розвитку туризму та інші цікаві проекти. Головне – поставити ціль та йти до неї – зазначив очільник району. Такі ідеї підтримав й народний депутат Дмитро Лубінець.

Після завершення виступу голови Мангушської райдержадміністрації присутні в залі були в захваті та деякі з них аплодували стоячи. Це свідчить про те, що ми йдемо правильним шляхом. Разом ми зробимо наш район таким, що кожен українець буде мріяти тут жити.