Мангушський район, Донецька область

Засідання комісій щодо додержання мінімальних гарантій в оплаті праці

Переглядів: 101

13 вересня  2018 року перший заступник голови райдержадміністрації, Дорогань В. І. очолив спільне засідання міжвідомчої робочої групи з питань забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати на території Мангушського району та тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

У засіданні взяли участь: члени районної комісії,  приватні підприємці, які мають заборгованість зі сплати ЄСВ.

Згідно порядку денного розглянуті питання додержання мінімальних гарантій в оплаті праці. Та про стан погашення заборгованості по бюджетним надходженням до Мангушської ОДПІ та бюджету Пенсійного фонду.

Начальник Мангушського районного відділу державної виконавчої служби  - Андрусенко І. О. проінформував присутніх про стан справ, які знаходяться на виконанні в ДВС.

За результатами наради надані відповідні протокольні доручення та визначені терміни їх виконання.