Донецька область, Першотравневий район

Нарада щодо початку будівництва об’їзної дороги через с. Бурякова Балка

Дата: 17.07.2018 14:02

17 липня із робочим візитом до Мангушського району завітав народний депутат України Дмитро Лубінець. За участю Дмитра Валерійовича та голови районної ради Володимира Топузова голова Мангушської РДА Дмитро Черниця провів нараду з громадою Мелекінської сільської ради.

На нараді були присутні: Мелекінський сільський голова Володимир Попович, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, громадські активісти Мелекінської сільської ради.

На порядку денному розглядалося питання щодо початку будівництва об’їзної дороги через с. Бурякова Балка. Дмитро Лубінець зазначив, що затримка початку будівництва пов’язана не з фінансуванням, а з деякими процедурними моментами.

По закінченню наради Мелекінському сільському голові Володимиру Поповичу було надано протокольне доручення щодо направлення листа до губернатора Донецької області про готовність виділення коштів для вирішення конкретних проблем. В свою чергу народний депутат запевнив, що на початку серпня він зустрінеться з головою облдержадміністрації для вирішення питання щодо виділення коштів для будівництва дороги.