ІНФОСЕСІЯ З ДОНЕЦЬКОЮ ОБЛАСНОЮ ЛІГОЮ ДІЛОВИХ ТА ПРОФЕСІЙНИХ ЖІНОК

Дата: 14.09.2018 13:58

В рамках співпраці з Донецькою обласною Лігою ділових та професійних жінок в межах Проекту  Міжнародної організації міграції (МОМ) «Покращення доступу уразливих груп населення, зокрема внутрішньо переміщених осіб, до послуг з попередження торгівлі людьми та скрінінгу»  17 вересня  цього року в Мангушському районному центрі зайнятості для безробітних, зокрема ВПО, було проведено інфосесію «Безпечна міграція, безпечне працевлаштування. Запобігання торгівлі людьми» .

На заході були розглянуті реальні історії постраждалих від торгівлі людьми. Учасники дізналися, як перевірити легальність фірми з працевлаштування, які документи потрібно мати, що потрібно знати, щоб безпечно подорожувати за кордон з метою працевлаштування, туризму, навчання.

Також, тренер Ліги, Ольга Татаренкова, розповіла про види допомоги, які надає постраждалим від торгівлі людьми МОМ (медична, психологічна, юридична, матеріальна).

Якщо Вам відомі люди, що потрапили в ситуацію торгівлі людьми, Ви можете допомогти їм і запропонувати звернутися на гарячу лінію з протидії торгівлі людьми 0 800 505 501 та 527.  Дзвінки на ці номери безкоштовні.

А також на телефон Донецької обласної Ліги ділових та професійних жінок 050 887 1928. Звертайтесь, Вам і Вашим близьким завжди допоможуть.

Мангушський районний центр зайнятості