Мангушський район, Донецька область

Нарада щодо здійснення заходів соціально-економічного розвитку району до кінця 2018 року

Переглядів: 73

Сьогодні, 5 жовтня, голова Мангушської РДА Дмитро Черниця провів нараду щодо здійснення заходів соціально-економічного розвитку району до кінця 2018 року. На нараді були присутні народний депутат України Дмитро Лубінець, в.о. голови районної ради Світлана Олефір, заступник голови РДА Галина Мурза, керівники структурних підрозділів РДА, сільські та селищні голови.

На порядок денний винесене питання щодо пропозицій для включення в Перелік об’єктів (заходів), що будуть фінансуватися у 2018 році за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам.

Присутні обговорили надання субвенції за умови співфінансування місцевим бюджетам 50-ти відсотків від вартості проектів. Народний депутат зазначив, що допомога у вигляді субвенції буде надана тим сільським та селищним радам, які готові взяти участь у даних заходах.