Мангушський район, Донецька область

Центр розвитку підприємництва запрошує всіх бажаючих

Переглядів: 117

8 серпня в Мангушському районному центрі зайнятості рамках роботи Центру Розвитку підприємництва відбувся тренінг, в якому взяли участь 4   представники малого і середнього бізнесу, 11 безробітних , а також, такі соціальні партнери центру зайнятості як: головний спеціаліст-економіст відділу економіки Мангушської райдержадміністрації    Папакін Олесандр,  завідувач сектору з питань організації роботи Волновасько-Мангушського управління ГУ Тетяна Бібердієва.

Серед запрошених роботодавців була переможеця конкурсу грантової програми «Український донецький куркуль» Наталія Потапова, яка поділилася з присутніми досвідом та  враженнями від участі у програмі, о планах в подальшому.

В свою чергу заступник директора районного центру зайнятості Ольга Джеломанова  ознайомила майбутніх підприємців зі станом ринку праці  Мангушського району та можливості отримання компенсації єдиного соціального внеску, в тому числі підприємцями, які організували власну справу за сприяння державної служби  зайнятості. Розповіла о тісній співпраці з роботодавцем Наталією Потаповою, о створенні нових робочих місць.

З метою розширення уявлення представників бізнесу про новітні сервіси служби зайнятості в рамках зустрічі присутнім були презентовані інноваційні напрацювання, серед яких відеовакансії, відеорезюме безробітних громадян.

Загалом засідання відбулося в сприятливій інформативній атмосфері. Наразі «Центр розвитку підприємництва» працює на постійній основі та запрошує всіх бажаючих розпочати підприємницьку діяльність, підприємців-початківців та підприємців з досвідом ведення власного бізнесу скористатися тією платформою, яку пропонує Мангушський районний центр зайнятості.