Мангушський район, Донецька область

Переможцем Кубку Мангушського району з пляжного футболу стала команда "Мангуш 1"

Переглядів: 66

28 липня відбувся Кубок Мангушського району з пляжного футболу серед команд чоловіків, організований Мангушською райдержадміністрацією спільно з ГО "Мангушська МО ВФСТ "Колос" при підтримці народного депутата України Д.В. Лубінця, HarvEast Holding та Блока Петра Порошенка «Солідарність». З привітальним словом до учасників змагань звернулися голова Мангушської райдержадміністрації Дмитро Черниця, помічник народного депутата України Д.В. Лубінця Павло Ліннік та представник Блока Петра Порошенка «Солідарність» Олена Гершикова.

У зв'язку з поганими погодними умовами змагання були перенесені на поле в смт. Ялта. Гравці зазначили: "Погода футболу не зашкодить". У грі брали участь п'ять команд: "Мангуш 1" і "Мангуш 2", "Агробаза", "Стародубівка" та команда Нікольського району. Гра була дуже запекла, команди були сильні, ніхто не хотів віддавати перемогу супернику. Але все одно переможець був визначений: п’яте місце здобула команда Нікольського району та отримала грошову винагороду 450 грн., четверте місце – команда "Мангуш 2", яка також отримала 450 грн., третє місце – "Агробаза" (500 грн.), друге місце – команда "Стародубівка", яка забрала приз у сумі 1000 грн та переможцями Кубку Мангушського району з пляжного футболу серед чоловіків стала команда "Мангуш1". Голова райдержадміністрації Черниця Дмитро Васильович вручив хлопцям приз у сумі 2500 грн. та кубок. Кращим бомбардиром став Володимир Матяш, який отримав грошову виногороду – 100 грн.