Донецька область, Першотравневий район

Дата: 05.07.2019 12:33

05 липня 2019 року перший заступник голови райдержадміністрації Дорогань В.І провів засідання районної робочої групи по контролю за ходом підготовки об’єктів  житлово – комунального господарства та соціальної сфери до роботи в осінньо – зимовий період 2019-2020рр.

У засіданні районній робочій групи взяли участь  керівники комунальних підприємств та  соціальної сфери. Станом на 01.07.2019 року на 40% підготовлені об’єкти водопровідно – каналізаційного, теплового господарства, об'єкти соціальної сфери ( школи, лікарня, дошкільні заклади) .Обговорювались проблемні питання, які потрібно  вирішити до початку опалювального періоду. Керівникам комунальних підприємств та соціальної сфери були надані протокольні доручення.