A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Мангушська Районна Державна Адміністрація
Донецька область, Мангушський район

«День громади» в с. Широка Балка

Дата: 24.05.2018 13:57
Кількість переглядів: 327

З метою сприяння громадянам у вирішенні проблемних питань за місцем їх проживання та згідно з планом роботи райдержадміністрації 24 травня 2018 року в с. Широка Балка було організовано і проведено «День громади».

В даному заході взяли участь голова Мангушської райдержадміністрації Черниця Д.В., голова районної ради Топузов В.Г., Покровський сільський голова Супрун Л.Т., генеральний директор ПАТ «Маріуполь – авто» Уколов А.Є. начальники структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники районних служб, працівники райдержадміністрації, редакція районної газети «Сельская новь».            

В ході даного заходу голова Мангушської райдержадміністрації Черниця Д.В. проінформував мешканців про головну подію – відкриття водогону у селі. Також Дмитро Васильович  наголосив, що з 1 червня 2018 року с. Широка Балка буде охоплено пасажирським сполученням з м. Маріуполь та смт Мангуш.

Разом з цим, розглянуті найбільш гострі проблемні питання мешканців, а саме: щодо вуличного освітлення, вивозу сміття, роботи дільничного, надання субсидій, відкриття аптечного пункту тощо.

Крім того, на всі порушені звернення громадянам були надані роз’яснення згідно з чинним законодавством, окремі звернення взяті на контроль райдержадміністрації, керівникам відповідних служб надані доручення щодо їх виконання.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора