Мангушський район, Донецька область

Управління соціального захисту населення Мангушської райдержадміністрації інформує:

Переглядів: 59

До Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації (далі – Департамент) надійшло звернення Всеукраїнської громадської організації «Об’єднання дружин і матерів бійців учасників АТО» стосовно проведення семінару.

Інформуємо, що у місті Бахмут планується проведення 3 – денного семінару (30, 31 жовтня – 1 листопада 2018) «Ветерани: від діалогу до працевлаштування», який має на меті вирішення однієї з головних проблем, що виникають у ветеранів війни при поверненні до мирного життя – проблеми працевлаштування. Програма реалізується за фінансової підтримки Міністерства соціальної політики України.

Для участь у семінарі ветеранам війни потрібно заповнити форму                       за посиланням https://goo.gl/forms/gQB0jpNzIYtIIiBg1 або надіслати листа на електронну адресу: info.familyato@gmail.com.

Витрати на проживання та харчування іногородніх учасників семінару покриваються організаторами.

З кожним ветераном, який забажає прийняти участь  у семінарі, зв’яжуться організатори.

Адреса місця проведення заходу буде уточнена організаторами після узгодження переліку осіб, що забажають прийняти участь у вищевказаному семінарі.

Контактний телефонний номер організаторів: 067-266-86-33.