Донецька область, Першотравневий район

Власний бізнес для ініціативних

Дата: 12.06.2019 13:39

В  Консалтинговому центрі Мангушського районного центру зайнятості   12 червня відбувся черговий  тренінг щодо основ бізнес-планування.

В ньому взяли участь роботодавці, які планують створити нові робочі місця і претендують на отримання грошової компенсації, та роботодавці, які вже мають такий досвід і готові їм поділитися.

«Ссвітовий досвід переконливо доводить, що сьогодні без винахідливих ділових людей, без розвитку різних форм підприємницької діяльності подальший розвиток економіки неможливий.  Сподіваємось, що за нашою допомогою ви відкриєте для себе нові можливості підприємницької діяльності»,- зауважила заступник начальника відділу надання соціальних послуг районного центру зайнятості Тетяна Терстуях.

Після обговорення теоретичної бази з питань організації стажування безробітних на робочому місці  та отримання компенсації  учасники   розповіли про власні приклади успішного працевлаштування безробітних. за допомогою служби зайнятості. Далі роботодавці закріпили отримані знання практичними завданнями.