Мангушська Районна Державна Адміністрація

Донецька область, Мангушський район

Співпраця центру зайнятості з районним відділом державної виконавчої служби 

Дата: 24.05.2019 13:38
Кількість переглядів: 175

24 травня відбулась робоча зустріч фахівців Мангушського районного центру зайнятості та представників Мангушського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Донецькій області .


 « Фахівці районного центру зайнятості готові  до системної роботи щодо надання повного комплексу соціальних послуг,  пов’язаних з працевлаштуванням , професійною підготовкою, залученням до громадських та інших робіт тимчасового характеру з метою сприяння зайнятості осіб, які мають майнові зобов’язання за рішенням суду,  в тому числі осіб, які мають заборгованість зі сплати аліментів»,-  зазначила директор районного центру зайнятості Надія Тєрьошкіна. 

В ході проведеної зустрічі були обговорені напрями організації та проведення спільних заходів,  спрямованих на сприяння зайнятості осіб, які мають заборгованість зі сплати аліментів та стосовно яких відкрито виконавче провадження в органах державної виконавчої служби.
 
 Зустріч відбулась у рамках Меморандуму про співробітництво, який підписаний 21 січня 2019 року між Державною службою зайнятості (Центральним апаратом) та Міністерством юстиції  України.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора