Мангушський район, Донецька область

В цьому році планується закласти фундамент мелекінської амбулаторії

Переглядів: 103

У с. Мелекіне сьогодні обговорили місце розташування майбутньої амбулаторії загальної практики сімейної медицини. На робочу зустріч до села завітав директор департаменту екології та природних ресурсів Сергій Натрус.

Також були присутні голова Мангушської РДА Дмитро Черниця, заступник голови районної ради Світлана Олефір, директор комунального підприємства «Дирекція капітального будівництва адміністративних та житлових будівель» Ігор Тахтаров, Мелекінський сільський голова Володимир Попович, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації.

В цьому році планується закласти фундамент амбулаторії, а розпочати будівництво – в 2019 році. Медичний заклад буде розташований на вул. Набережній. Проект реалізовується за рахунок субвенції з державного бюджету при співфінансуванні з місцевим бюджетом.