Мангушський район, Донецька область

Командувач Об’єднаних сил Сергій Наєв прийняв участь в урочистому відкритті блок-посту в Мангушському районі

Переглядів: 195

29 серпня в смт Мангуш за підтримки райдержадміністрації, районної ради, Мангушської селищної ради, компанії HarvEastHolding, ТОВ СП «Тітан» пройшло урочисте відкриття блок-посту. На захід завітав генерал-лейтенант, командувач Об’єднаних сил Сергій Наєв. Він урочисто привітав поліцейських, військових та керівництво району з визначною подією.

Голова Мангушської РДА Дмитро Черниця та голова районної ради Володимир Топузов отримали від почесного гостя пам’ятні подарунки за плідну співпрацю з поліцією. За зразкове виконання службових обов’язків, самовідданість, професійну майстерність Сергій Іванович вручив поліцейським подяки.

Під час відкриття працівники поліції продемонстрували командувачу нове обладнання – пристрої нічної дії, систему контролю тиску в автомобільних шинах та ін.. На облаштування контрольно-пропускного пункту витрачено близько 300 тис. грн.., з них 150 тис. грн. виділено з районного бюджету. Блок-пост облаштований за відповідними вимогами: встановлені фундаментні блоки, будиночки постового, сміттєвий контейнер, ємність для води у душову кабіну, зроблено освітлення прилеглої території, огорожу будівлі, видалена рослинність, а також виконаний косметичний ремонт туалету для відвідувачів і косметичний ремонт в приміщенні будівлі пункту. Тепер у мангушських захисників є все необхідне для плідної роботи із контролю руху транспорту.