Олександр Куць зустрівся з представниками USAID

Дата: 13.08.2018 16:31

13 серпня 2018 року у Краматорську відбулася робоча зустріч представників Донецької облдержадміністрації на чолі з очільником області Олександром Куцьом та делегації Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Під час зустрічі сторони обговорили майбутні програми USAID націлені на розвиток економіки, малого та середнього бізнесу, громадянського суспільства та впровадження послуг, а також можливості для подальшого співробітництва та координації. Олександр Куць подякував міжнародним колегам за підтримку та висловив сподівання на подальшу співпрацю.

У травні 2018 року під час прес-конференції у Слов’янську керівник бюро USAID  у справах країни Європи та Євразії Брок Бірман заявив про надання Україні протягом наступних п’яти років 125 мільйонів доларів від USAID для допомоги Донбасу та навколишнім регіонам, які постраждали від збройного конфлікту. Мета цієї допомоги – сприяти усуненню впливу кремлівської агресії, яка чинить розбрат, та подоланню наслідків збройного конфлікту, що нині триває у регіоні.