Мангушська Районна Державна Адміністрація

Донецька обласна служба зайнятості інформує про проведення прес-конференції «Результати діяльності обласної служби зайнятості у 2018 році та визначення пріоритетних завдань на 2019 рік»

Дата: 06.02.2019 13:34
Кількість переглядів: 266

8 лютого Донецькою обласною службою зайнятості буде проведено прес-конференцію «Результати діяльності обласної служби зайнятості у 2018 році та визначення пріоритетних завдань на 2019 рік» за участю директора Донецької обласної служби зайнятості Валентини Рибалко.Зростання рівня та розвиток легальної зайнятості населення Донецького регіону - найважливіші виклики та завдання для обласної служби зайнятості сьогодні. Своєчасно і адекватно реагуючи на зміну пріоритетів та ситуації на регіональному ринку праці, служба зайнятості з кожним днем стає більш відкритою для роботодавців та громадян, які шукають роботу та хочуть працювати. Підвищення своєї функціональної ефективності Донецька обласна служба зайнятості визначила в напрямку клієнтоцентрованого підходу до обслуговування шукачів роботи та роботодавців відповідно до їх потреб, інтеграції і конкурентному наданні соціальних послуг в дистанційному форматі та на засадах рекрутингу.

Основні теми для висвітлення під час прес-конференції:
* ситуація на ринку праці Донецької області;
* здобутки та напрацювання обласної служби зайнятості у 2018 році, впровадження інноваційних підходів в роботі:
* функціонування та розвиток консалтингових центрів, які сприятимуть реалізації підприємницьких ідей,
* дистанційні форми роботи,
* впровадження сучасних електронних сервісів (електронні кабінети для роботодавців та шукачів роботи, онлайн-додатки на системі Android);
* пріоритетні завдання служби зайнятості на 2019 рік.

Захід відбудеться 08 лютого 2019 року з 11-00 до 12-00 год. за адресою: м. Краматорськ, бульвар Краматорський, 41, 3-й поверх. Реєстрація учасників розпочнеться о 10-30 год.

Акредитація журналістів обов’язкова: до 17-00 07 лютого 2019 року.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора