В смт Мангуш пройшли урочистості до Всеукраїнського дня бібліотек

Дата: 28.09.2018 13:33

30 вересня відзначають Всеукраїнський день бібліотек. Це свято фахівців, які все життя зберігають скарбницю людських знань - книгу. Сьогодні, 28 вересня, в районному Будинку культури відбулися урочистості з нагоди цього свята.

З привітальними словами та словами вдячності до представників цих галузей звернулись голова Мангушської РДА Дмитро Черниця, в.о. голови районної ради Світлана Олефір, помічник народного депутата України Дмитра Лубінця Павло Лінник.

Почесні гості вручили бібліотечним працівниками подарунки, грошові сертифікати на розвиток бібліотек та подяки за плідну працю, патріотичне виховання підростаючого покоління. Подарунком до сьогоднішнього свята також стали святкові виступи співочих колективів району.